Seba Flats

Seba Flats

Seba Flats 

این پروژه در حال توسعه در Maslak مَسلَک ، یکی از مناطق استانبول بخش اروپایی می باشد. یک فرصت سرمایه گذاری و اقامت ترکیه که در شهر زیبای استابول در زمینی با مساحت بیش از ۷۵۰۰ متر مربع که از ۲ بلوک با ۱۳ طبقه در کل تشکیل شده است. از یک خوابه تا چهار خوابه که مساحت واحدها از ۷۵ تا ۲۷۰ متر مربع می باشد.در پروژه Seba Flats Cendere، در هر لحظه می توانید پویایی شهر را حس کنید.

زندگی در آپارتمانهای  Seba Flats

Seba Flats Cendere که با ایده آل زندگی یک شهر ساخته شده، درهای یک زندگی لوکس را بروی شما باز خواهد کرد. تمام ۱۱۰ آپارتمان ارائه شده در ساختمانها با نظارت بر ساختمان و نقشه برداری زمینی دارای بالکن هایی با تراس و باغ های خصوصی است. این پروژه دارای سیستم گرمایش مرکزی می باشد که گرمایش آپارتمان ها را تأمین می می کند. به موازات اندازه آپارتمان ها، پارکینگ های بسته برای هر مالک نیز وجود دارد.

منطقه بزرگی که بلوک ها را به هم متصل می کند به عنوان مرکز اجتماعی این مجموعه زندگی بروز طراحی شده است. در این مرکز استخر روباز و مناطق اجتماعی. مسیر پیاده روی و تراس آفتاب، جایی که می توانید از هوای تازه جنگل های بلگراد لذت ببرید، تابستان خوشی را برای شما رقم می زند، در حالی که مرکز ورزشی و تناسب اندام بزرگ با تمامی امکانات به شما امکان می دهد تا در زمستان های سرد روال خود را حفظ کنید.

Seba Flats که با امکانات وسیع اجتماعی خود با زندگی با کیفیت بالا و سکونت بالا تفاوت ایجاد می کند، زندگی شهری جایگزین را ارائه می دهد که در آن می توانید فقط ریتم را تعیین کنید.

آپارتمان هایی که پیش بینی می شود عمدتاً به عنوان اقامتگاه دانشجویی یا برای اجاره روزانه مورد استفاده قرار گیرند نیز برای خریدهای سرمایه گذاری مناسب هستند.

[aparat id=”2TNz7″]

محل سکونت و حمل و نقل Seba Flats

Seba آپارتمان در Kağıthane ، یکی از جدیدترین مراکز تجاری و مسکونی در طرف اروپا قرار دارد. جاده های اصلی، هاورایی و مترو. این پروژه هم پارکینگ های داخلی و هم در فضای باز را برای مالکان در نظر گرفته و گزینه ای جذاب را برای صاحبان خودروهای شخصی ارائه می دهد.